FACEBOOK

Odwiedź naszą stronę na Facebooku

Odwiedź Wieczory z Carte d'Or, naszą stronę na Facebooku. Poznaj jeszcze więcej przepisów na lodowe desery i pomysłów na wspólne wieczory. Bądź na bieżąco z naszymi postami, by nie przegapić szansy na wzięcie udziału w konkursach.

PRZEJDŹ DO FANPAGE

facebook_view

Informacje dotyczące promocji

http://lodoweinspiracje.pl/Promocja

Aplikacje mobilne

shake_your_idea

Dla wszystkich wielbicieli Carte d'Or przygotowaliśmy specjalną aplikację na telefony z systemem android oraz iOS. Dzięki naszej aplikacji macie szybki dostęp do wspaniałych przepisów na desery i inspiracji na spędzanie romantycznych wieczorów. Wystarczy potrząsnąć telefonem.

 

shake_app_view

 

dessert_createor

Carte d’Or Kreator Deserów – łatwa, dynamiczna gra z wyjątkową grafiką!

Łap pyszne lody i soczyste owoce by odkryć inspirujące przepisy na desery. Upewnij się, że masz odpowiednią ilość kulek lodów Carte d’Or oraz inne konieczne składniki w pucharku - wówczas odblokujesz pełen przepis na deser. Zbieraj składniki jak najszybciej możesz – po upływie czasu lody się rozmrażają!

apps.facebook.com/carte_dor/

TAPETY

Pobierz jedną ze specjalnie przygotowanych dla Ciebie tapet na pulpit. Pliki graficzne są przygotowane w różnych proporcjach i rozmiarach. Wybierz plik, który pasuje do parametrów Twojego ekranu.

wallpaper1 wallpaper2 wallpaper3 wallpaper4
wallpaper5 wallpaper6 wallpaper7 wallpaper8
wallpaper9

ZACZARUJ 1001 WIECZORÓW Z CARTE D'OR

Dodaj przepis
Dodaj pomysł